אם אינך יכול לראות את העלון כראוי לחץ כאן

 

 

חברים וחברות יקרים,

לפני 20 שנה הקמנו את העמותה לתסמונת רט במטרה למצוא ריפוי למלאכיות הדממה. ומאז אנו מתמודדים עם אתגרים מורכבים בהבנה וטיפול במלאכיות המתמודדות עם תסמונת רט.

העמותה, באמצעות תרומות בלבד, לקחה חלק משמעותי במהלך השנים במימון וקידום מחקרים רבים להבנת הבסיס המדעי של התסמונת ודרכי הריפוי. אנו מאמינים בנחישות רבה שמחקרים במימון העמותה יהפכו לתרופות גנטיות חדשות ויביאו ריפוי לבנות.

 

ועד אשר תתגשם משאלתנו, אנו ממשיכים להעניק תמיכה לחולות ולמשפחות, ולהקל על המשפחות בהתמודדות היומיומית בכל האמצעים העומדים לרשותנו.

לשם כך אנחנו זקוקים לתמיכתכם.

בעידן של קושי ואי וודאות, אנו ממשיכים להקדיש את כל מרצינו לתמיכה בחולות ובמשפחות. עם התקופה הקשה של המלחמה, הצורך בתרומות הפך לחיוני יותר מאי פעם.

 

לצערנו, שלושה אירועים משמעותיים שלנו בוטלו בעקבות הלחימה, אירוע התרמה עם להקת המחול בת-שבע, המרוץ למען מלאכיות הדממה וועידת השקעות SOHN למען מלאכיות הדממה, ולכן המענה על הקריאה לתרומה הוא חשוב יותר מתמיד.

כל תמיכה שתעניקו תעזור לנו להמשיך לספק שירותים איכותיים לאלו שזקוקים לעזרה.

אנו פונים אליכם לתמיכה כדי להמשיך ולשפר את השירותים שאנו מספקים. תרומתכם תסייע לנו להמשיך לספק ייעוץ, תמיכה והדרכה למלאכיות הדממה ולשפר את איכות חייהן.

 

אנו מודים מראש על כל תרומה קטנה או גדולה. ביחד, נוכל להשפיע ישירות על חייהן של מלאכיות הדממה והמשפחות ולעזור להם להתמודד עם האתגרים היומיומיים הרבים בחייהןתודה על רוח הנדיבות והתמיכה החשובה.

 


קמפיין מדברות_אחרט 

יחד מחזירים למלאכיות הדממה את קולן

טכנולוגיית הבינה המלאכותית הג׳נרטיבית החדשנית של חברת D-ID שנרתמה לקמפיין, אפשרה למלאכיות הדממה, הכלואות בגופן, להשמיע לראשונה את קולן באופן אנושי ואותנטי ככל האפשר וזאת כדי להעלות מודעות לתסמונת רט ולייצר אמפתיה והזדהות בקרב הציבור הרחב, במיוחד בתקופה מאתגרת זאת

ברצוננו להודות לשירן מלמדובסקי סומך מייסדת Generative AI for Good ומובילת תחום האימפקט בחברת D-ID שרתמו את כוחה של הטכנולוגיה החדשנית, באופן רגיש ויצירתי, למען קמפיין גיוס תרומות לשיפור חייהן של מלאכיות הדממה ומציאת תרופה לתסמונת רט.

לעמוד הקמפיין לחצו כאן

לצפייה ב- YouTube בסרטונים המרגשים לחצו על התמונות: 
 
               
               
 

בברכה,

 
 
 
להסרה מרשימת התפוצה לחץ כאן
עלון זה נוצר והופץ באמצעות מערכת אלטרו