אם אינך יכול לראות את העלון כראוי לחץ כאן

חברים וחברות יקרים,

 

עדיין לא מאוחר לתרום.  היום הוא היום האחרון בו ניתן לתרום ולקבל זיכוי ממס הכנסה לשנת המס 2019.

תרומות מעל 190 ש"ח לעמותה לתסמונת רט (ע"ר) מזכות בזיכוי ממס הכנסה לאותה השנה.  הזיכוי הינו בגובה 35% מסך התרומה לאדם. כלומר, אדם שתרם 1,000 ש"ח יקבל זיכוי ממס בסך 350 ש"ח!!!

תרומתכם תאפשר לנו לקדם את המחקר למציאת ריפוי למלאכיות הדממה. אנו מאמינים כי ריפוי יכול להיות מציאותי עוד בחיינו, עוד בחייהן. אנו מלאי תקווה כי שנת 2020 תביא עמה בשורות טובות בחקר ריפוי התסמונת. התקווה היא המניע העיקרי לעבודה היומיומית שלנו במסע למציאת ריפוי לתסמונת רט.

לתרומה לחצו כאן

 

מפגש עם להקת המחול בת-שבע

 

תודה ענקית ללהקת המחול בת-שבע, להנהלה ולרקדנים! על שמונה שנים של מפגשים חשובים ומרגשים עם 'מלאכיות הדממה'.

תודה על האירוח המקסים, הרגישות, העדינות והרוך של הרקדנים כלפי הילדות. 'מלאכיות הדממה' אינן יכולות לבטא את תודתן במילים אך עיניהן החמות והמבינות ביטאו זאת ללא ספק. למי שמכיר את הבנות היה ברור כי כל אחת מהבנות הרגישה את האהבה הרבה שנכחה בסטודיו שבאה לידי ביטוי בהתמסרות מוחלטת שלהן לרקדנים ובשמחת ליבן.

 

 

 

 

 


מפגש עם קבוצת הפועל חולון

 

לפני מספר שבועות קבוצת הכדורסל הפועל חולון הקדישה משחק ל'מלאכיות הדממה'. ראינו זאת ככבוד גדול להתארח במגרש הביתי של הקבוצה. חשנו את החיבוק החם והאוהד מצד הנהלת הקבוצה, השחקנים והאוהדים.

תודה על שיתוף הפעולה ותרומתכם להעלאת המודעות לתסמונת רט ולחשיבות המשך מימון המחקרים למציאת תרופה למלאכיות הדממה.

 

 

 

 


מסלול חברתי להתרמה במרתון סמסונג תל-אביב

רצים ותורמים למלאכיות הדממה

באפשרות כל רץ רשום לאחד ממקצי המרתון להירשם למסלול החברתי בתור מתרים לעמותה לתסמונת רט, להגדיר יעד לתרומה ולקרוא לחברים, משפחה ומכרים לתרום עבור העמותה. השנה, בשונה משנים קודמות, כל התרומות יתבצעו דרך אתר זה ויועברו במלואן לעמותה, וכך גם יוכל המתרים לדעת כמה תרומות נעשו דרכו, והאם עמד ביעד שהגדיר.

ליצירת עמוד התרמה לחצו כאן

 


הצטרפו אלינו ב'עיגול לטובה'

כדי שנוכל להוביל לשינוי – אנחנו חייבים שכולם יכירו ויעגלו לטובתנו ולהגיע לכמה שיותר מעגלות ומעגלים עד סוף השנה. 

בכל רכישה בכרטיס האשראי בסכום שאינו עגול, יעוגל סכום הקנייה באופן אוטומטי לשקל הקרוב והאגורות שיעוגלו ייתרמו במלואן לעמותה לתסמונת רט. לדוגמא: קנית ב- 78.60 ₪? שילמת 79 ₪. תרמת 40 אגורות! ההרשמה היא חד פעמית- אך הנתינה מתמשכת! להרשמה דרך אתר עיגול לטובה (אפשר גם להרשם בטלפון. אל תשכחו לציין שאתם מעוניינים לעגל למען מלאכיות הדממה).

 


בברכה,

סיגל הרץ-תירוש, מנכ"לית
העמותה לתסמונת רט (ע"ר)
טל: 03-7955557
פקס: 03-7955510

www.rett.org.il
 
 
     
 
 
להסרה מרשימת התפוצה לחץ כאן
עלון זה נוצר והופץ באמצעות מערכת אלטרו